İddaa Kupon Satışı Yapan Sahtekarlara Dikkat

By İddaa

Son dönemlerde iddaa kupon satışı furyası aldı başını gidiyor. Bize sitemizin sakinleri tarafından gönderilen bildirimlerde bunların ifşa edilmesi istenmekte. Belki ilerde bunun için bir alt yapı oluşturabiliriz. Ama şuan için bunun önüne geçmek için ilk adım bu dümene düşmemiş insanları bu tuzaklardan korumak için bir bilgi yazısı ile işe başlamayı uygun buluyoruz. Şunu asla unutmayın kendi iç güdüleriniz ve kendi analizinizden daha yüksek güvenilecek bir kaynak yoktur. Yok ben analize zaman ayıramam diyorsanız o zaman misli, nesine vs gibi sitelerde ün salmış sizden hiç bir ücret talep etmeden iddaa analizi ve iddaa yorumları yapan kullanıcıları dikkate almanız gerekmektedir.

İddaa Kupon Satışı Yapanlardan Uzak Durun

Unutmayın ki arkadaşlar kimse size yumurtanın yarısını ben yiyemiyorum al sen ye demez. İnsanlar kupon satın alacakları kişilere genelde şu soruyu yöneltir. Kardeşim madem sonucu biliyorsun sen niye oynamıyorsun ? Genelde verilen cevapta şöyledir benim sermayem yok işte yalanın daniskası’da tam burada başlıyor. O adamın hiç bir şeyden anlamayan bir sürüngen olduğu için maksadı sadece elini sizin cebinize atmaktır. Kupon satın alacak kişilerin kendilerine bu soruyu sormaları gerekmekte. Bu adam sonuçları nereden biliyor ve kendi neden oynamıyor. Bu insanların başka bir yalanı’da içeriden bilgi aldım olayıdır. Bir futbol kulübü aklına şike yapmayı koymuş olsa dair bunu piyasada olan insanlara alenen ben şike yapıyorum sizde bilin ha demez.

Sosyal Medya ve WhatsApp Görüntüleri ile Yapılan Sahtekarlıklar

Sosyal medya ve diğer kanallarda iddaa kupon satışı yapıyorum diyen insanların genelde kanıt olarak daha önce kazandırdığı kuponları ve o kuponlara ait resimler ile kuponu sattığı kişinin övgülerini anlatan bir görseli ile size güven sağlamaya çalışması en çok başvurulan yöntemlerdendir. Zira günümüzde sahte kanıt üretmek çok kolaydır. Peki diyeceksiniz ki o resimlerdeki kupon seri numarası tutuyor. Evet zaten onlar photoshop gibi uygulamalar sayesinde üstünde oynama yapılmış kuponlardır. Ayrıca bu tür görüşmelere dikkat edin. Karşı taraf nerede ise sevinçten havalara uçacak şekilde aşırı sevinç ile teşekkürlerini sunmaktadır. Burada bile insanların ne kadar riyakar olduklarını görebilirsiniz. Kaçak bahis siteleri gibi platformlarda verilen ücretsiz kuponlar bu kategoriye girmemektir. Siz siz olun asla bu gibi dolandırıcılara prim vermeyin. Zira bu işin sonunda tek kaybeden siz olursunuz.

Yorum yapın

nine + fifteen =